OŠETŘENÍ PROSTOR OZONEM

Společnost PILETON GROUP s.r.o. se zabývá účinným čištěním všech prostor na dezinfekční bázi ozonu. Ozón bezpečně vydezinfikuje prostory, jako jsou například kanceláře, čekárny, ordinace, hotelové či nemocniční pokoje, obchodní centra, dopravní prostředky, byty. Pro naše klienty jsme si v době koronavirové, připravili speciální balíček ANTIVIRUS, ve kterém najdete opakované preventivní čistění prostor ozonem s výraznou slevou. Při naši práci nepoužíváme žádné chemické prostředky, které by mohli znehodnotit vaše zařízení a prostory.

Proč ozón? Nejlepší možné řešení v době ohrožení koronavirem je ošetření prostor ionizací vzduchu – ozonem. Tímto způsobem jsou odstraněny nejen viry, plísně a jiné choroboplodné zárodky, ale zároveň je odstraněn i případný nepříjemný zápach v kancelářích, bytech, skladových prostorech i interiérů aut. Díky výkonnému generátoru ozonu se dostane dostatečné množství aktivního ozonu potřebné k účinné desinfekci všech povrchů a nedostupných míst. Tento účinek je dosažen díky rozptylu aktivního ozonu vzduchem. Po ošetření za nepřítomnosti vašich pracovníků (jen v ošetřovaném prostoru) se pouze tento prostor intenzivně vyvětrá a je opět volně přístupný. Účinnost tohoto řešení je 100% – ve srovnání s běžnými desinfekčními postupy.

Dezinfekční účinnost:

o 1,5 až 5x vyšší než u UV paprsků. o 25x efektivnější než kyselina chloritá (NOCl). o 2 500x účinnější než chlornan (ClO). o 3 000x rychlejší než chlór (Cl). o 5 000x silnější než chloramin (NH2Cl). o CE certifikace o Bez vedlejších účinků. o Ozón je plyn a dostane se do všech spár

Bezpečný účinek už po 30 minutách ! Ke své práci využíváme pouze certifikované stroje. Výkon stroje, vybíráme dle velikosti prostoru, který je potřeba ošetřit. Nehrozí možnost poškození povrchů, dokladů, výpočetní techniky a ostatního zařízení ošetřených prostor.

Proč s námi?

Viry nyní zabíjíme NON-STOP, není problém přijet v jakoukoliv hodinu.

CENA

Cena se vypočítává na základě dodaných podkladů ( m3) a četnosti provedení.

1 x týdně – balíček ANTIVIRUS
Aktiv (doporučená četnost pro zajištění dokonalého a dlouhodobého účinku)

1 x měsíčně – balíček ANTIVIRUS
Ošetření daného prostoru je možné jen za nepřítomnosti pracovníků objednatele.

Související obrázky: